Перед співбесідою перше враження про кандидата формується по його резюме. Подача матеріалу, інформація, оформлення – найменша деталь може мати вирішальне значення.

Ми відкриємо вам таємницю топового резюме, яке закохає у вас рекрутера і не залишить шансів іншим кандидатам.

 

Готові?

 

 

Оформлення – всім давно набрид звичайний виклад інформації у форматі Word. Кожного дня на пошту рекрутингових агенцій такі резюме приходять десятками.

 

Спробуйте свої сили в графічних редакторах, або просто завантажте шаблон, який можна легко редагувати. І нехай на підготовку такого резюме піде більше часу, але воно виділятиметься поміж інших.

 

Наповнення - не вдавайтесь у зайве вихваляння, вказуйте лише основну і важливу інформацію. Забудьте про шаблонні фрази і надто довгі речення. Підсилюйте інформацію цифрами – вони додадуть конкретики вашому резюме.

 

Літні курси? Волонтерство? Публікації? Розкажіть про свої досягнення, скромність тут зайва.

 

Але не забувайте про чесність - не варто вигадувати організації, що не існують. Зараз всю інформацію дуже легко перевірити. Правда і тільки правда.

 

 

Досвід - ваші попередні місця роботи, посада та успіхи – чи не найважливіша інформація у резюме. Чітко вкажіть посаду та обов’язки, починаючи з останнього місця роботи.

Навички, якими володієте, відіграють не менш важливу роль. Технічні програми, конкретні теми, знання мов - будь-що, що справді відрізняє вас від конкурентів.

 

 

Тепер Ви знаєте секрети ідеального резюме!

Поспішіть скласти та відправити його, можливо вже завтра вам зателефонують з роботи мрії?